CA1A-12V-N-5
DigiKey raktári szám
255-5268-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CA1A-12V-N-5
Leírás
RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Gépjárműipari relék SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Bekapcsolási feszültség
8VDC
Gyártó
Panasonic Electric Works
Kikapcsolási feszültség
0,6VDC
Sorozat
Bekapcsolási idő
10 ms
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási idő
10 ms
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Végződtetés módja
Dugaszolható
Tekercsáram
150 mA
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Tekercs feszültsége
12VDC
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet, Kadmiummentes
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Tekercs teljesítményfelvétele
1,8W
Névleges áram
30 A
Tekercs ellenállása
80 Ohms
Kapcsolási feszültség
16VDC - max.