ALZ52F12T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 2 031
Adatlap
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 136
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
ALZ52F12T
DigiKey raktári szám
255-5932-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALZ52F12T
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ALZ52F12T modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Tekercs szigetelése
F osztály
Csomagolás
Csőtár
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
15 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
5 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram
16 A
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Kapcsolási feszültség
440VAC - max.
Tanúsítvány
cURus, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
7040VA
Relé típusa
Tekercsáram
33.3 mA
Tekercs ellenállása
360 Ohms