AGN200A12 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Raktáron: 61 354
Adatlap
Similar
Raktáron: 7 693
Adatlap
telekommunikáció relé DPDT (2 Form C) Felületszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AGN200A Series
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
AGN200A12
DigiKey raktári szám
255-1234-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AGN200A12
Leírás
RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Gyártó
Panasonic Electric Works
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
4 ms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kikapcsolási idő
4 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst-palládium (AgPd), Arany (Au)
Névleges áram
1 A
Tanúsítvány
BSI, cURus
Kapcsolási feszültség
125VAC, 110VDC - max.
Relé típusa
telekommunikáció
Max. kapcsolt teljesítmény
125VA, 110W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA