XTBF500US24-E1
DigiKey raktári szám
4457-XTBF500US24-E1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XTBF500US24-E1
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC, 88 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
93%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 88 ~ 370VDC
Méretek
7,20" H. x 4,30" Sz. x 1,65" M. (182,9mm x 109,2mm x 41,9mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
21 A