SDH03-24D15W
DigiKey raktári szám
4457-SDH03-24D15W-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDH03-24D15W
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
3 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
82%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
7-DIP modul, 6 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
0,52" H. x 0,36" Sz. x 0,40" M. (13,2mm x 9,1mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
100mA, 100mA