MPU01-24S15
DigiKey raktári szám
4457-MPU01-24S15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPU01-24S15
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 1W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 67mA 19,2V - 28,8V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
83%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
19,2V
Tokozás
9-SIP modul, 4 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
28,8V
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,6mm x 9,9mm x 12,5mm)
Max. kimeneti áram
67mA