MPU01-24D15
DigiKey raktári szám
4457-MPU01-24D15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPU01-24D15
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 34mA, 34mA 19,2V - 28,8V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
81%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
19,2V
Tokozás
9-SIP modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
28,8V
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,6mm x 9,9mm x 12,5mm)
CB, CE, cURus
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
34mA, 34mA