MPU01-15S12
DigiKey raktári szám
4457-MPU01-15S12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPU01-15S12
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 996MW
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 83mA 12V - 18V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
996 mW
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
84%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
12V
Tokozás
9-SIP modul, 4 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,6mm x 9,9mm x 12,5mm)
Max. kimeneti áram
83mA