LUW W5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-Z | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 475-LUWW5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR) |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LUW W5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-Z |
Leírás | LED GOLDEN DRAGON COOL WHT 2SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | LED világítás Golden DRAGON® Plus fehér, hideg 6000K 3,2V 350mA 170° 2-SMD, Sirályszárnyas, szabadon lévő kontaktus |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Lumen/Watt / üzemi áram 111lm/W |
Gyrt. | Max. áram 1A |
Sorozat | Fényszög 170° |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Elavult | Tokozás 2-SMD, Sirályszárnyas, szabadon lévő kontaktus |
Szín | Gyártói tokozás 2-SMD |
CCT (K) 6000K | Méretek 0,276" H. x 0,236" Sz. (7,00mm x 6,00mm) |
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon 124lm (97lm ~ 150lm) | Max. magasság (beültetve) 0,122" (3,10mm) |
Üzemi áram 350mA | Tok termikus ellenállása 6,5°C/W |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.) 3,2V |