OD9225-24HSS
DigiKey raktári szám
1053-1283-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD9225-24HSS
Leírás
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 92.5mm H. x 92.5mm M. Szigetelt persely 52,0CFM (1,46m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
OD9225-24HSS modellek
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Zaj
35.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
4.3 W
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 92.5mm H. x 92.5mm M.
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,150A