OD9225-24HBXE
DigiKey raktári szám
1053-OD9225-24HBXE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD9225-24HBXE
Leírás
FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 94,0CFM (2,63m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
53.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
8.4 W
Csomagolás
Doboz
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Szélesség
25,50mm
Névleges áram (Amper)
0,350A
Légáramlás
94,0CFM (2,63m³/perc)
Feszültségtartomány
15 ~ 26VDC
Statikus nyomás
0,470inH2O (117,1Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C