OD9225-24HBIP68
OD9225-24HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD9225-24HBIP68
DigiKey raktári szám
1053-1862-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD9225-24HBIP68
Leírás
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 50,0CFM (1,40m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
33.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
3.5 W
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Szélesség
25,00mm
Tömeg
0,211font (95,71g)
Légáramlás
50,0CFM (1,40m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,180A
Statikus nyomás
0,240inH2O (59,8Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C