OD9225-24HB02A
DigiKey raktári szám
1053-1420-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD9225-24HB02A
Leírás
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 92.5mm H. x 92.5mm M. Golyó 53,0CFM (1,48m³/perc) 3 vezeték
EDA / CAD modellek
OD9225-24HB02A modellek
Kategória
Tulajdonságok
befékezettforgórész-érzékelő
Gyrt.
Zaj
35.0dB
Végződtetés
3 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Méretek
Négyzet - 92.5mm H. x 92.5mm M.
Névleges áram (Amper)
0,150A
Szélesség
25,00mm
Feszültségtartomány
12 ~ 28VDC
Légáramlás
53,0CFM (1,48m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Statikus nyomás
0,130inH2O (32,4Pa)
Lapát anyaga
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C