OD9225-12HB01A
DigiKey raktári szám
1053-1277-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD9225-12HB01A
Leírás
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 60,2CFM (1,69m³/perc) 3 vezeték
EDA / CAD modellek
OD9225-12HB01A modellek
Kategória
Tulajdonságok
fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
38.0dB
Végződtetés
3 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Névleges áram (Amper)
0,250A
Szélesség
25,00mm
Feszültségtartomány
8 ~ 13,8VDC
Légáramlás
60,2CFM (1,69m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Statikus nyomás
0,025inH2O (6,2Pa)
Lapát anyaga
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C