OD9225-12HB
OD9225-12HB
OD9225-12HB
DigiKey raktári szám
1053-1276-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD9225-12HB
Leírás
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 60,2CFM (1,69m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD9225-12HB modellek
Kategória
Zaj
38.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
3 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Névleges áram (Amper)
0,250A
Szélesség
25,00mm
Feszültségtartomány
8 ~ 13,8VDC
Légáramlás
60,2CFM (1,69m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Statikus nyomás
0,025inH2O (6,2Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C