OD8038-24HHBIP68 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Orion Fans
Raktáron: 0
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 80,2CFM (2,25m³/perc) 2 vezeték
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8038-24HHBIP68
DigiKey raktári szám
OD8038-24HHBIP68-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD8038-24HHBIP68
Leírás
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD8038-24HHBIP68 modellek
Kategória
Zaj
52.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
10.8 W
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Tanúsítvány
cURus, TUV
Szélesség
38,00mm
Tömeg
0,461font (209,11g)
Légáramlás
80,2CFM (2,25m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,450A
Statikus nyomás
0,780inH2O (194,3Pa)
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C