OD8038-24HBIP69K
DigiKey raktári szám
1053-OD8038-24HBIP69K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD8038-24HBIP69K
Leírás
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 71,0CFM (1,99m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD8038-24HBIP69K modellek
Kategória
Zaj
49.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
7.2 W
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,300A
Légáramlás
71,0CFM (1,99m³/perc)
Statikus nyomás
0,580inH2O (144,5Pa)
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C