OD8038-12HBIP68
OD8038-12HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8038-12HBIP68
DigiKey raktári szám
1053-1857-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD8038-12HBIP68
Leírás
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 69,4CFM (1,94m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD8038-12HBIP68 modellek
Kategória
Zaj
49.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
7.2 W
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Tanúsítvány
cURus, TUV
Szélesség
38,00mm
Tömeg
0,461font (209,11g)
Légáramlás
69,4CFM (1,94m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,600A
Statikus nyomás
0,580inH2O (144,5Pa)
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C