OD8032-48HBIP69K
DigiKey raktári szám
1053-OD8032-48HBIP69K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD8032-48HBIP69K
Leírás
FAN AXIAL 80X32MM 48VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 48VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 77,0CFM (2,16m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
50.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
7.8 W
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Szélesség
32,00mm
Névleges áram (Amper)
0,160A
Légáramlás
77,0CFM (2,16m³/perc)
Statikus nyomás
0,730inH2O (181,8Pa)
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C