OD8025-48HBIP68
DigiKey raktári szám
1053-1875-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD8025-48HBIP68
Leírás
FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 48VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 40,0CFM (1,12m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
33.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
3.8 W
Aktív
Védettség
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,080A
Statikus nyomás
0,230inH2O (57,3Pa)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C