OD7025-24MB
DigiKey raktári szám
1053-1601-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD7025-24MB
Leírás
FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 70mm H. x 70mm M. Golyó 33,0CFM (0,924m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD7025-24MB modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
2.64 W
Gyrt.
RPM
Sorozat
Végződtetés
2 vezeték
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE
Névleges feszültség
Tömeg
0,198font (89,81g)
Méretek
Négyzet - 70mm H. x 70mm M.
Névleges áram (Amper)
0,090A
Szélesség
25,00mm
Feszültségtartomány
21,6 ~ 26,4VDC
Légáramlás
33,0CFM (0,924m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C