OD6020-24HB
OD6020-24HB
OD6020-24HB
DigiKey raktári szám
1053-1234-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD6020-24HB
Leírás
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 60mm H. x 60mm M. Golyó 18,0CFM (0,504m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
30.0dB
Gyrt.
RPM
Sorozat
Végződtetés
2 vezeték
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus, TUV
Névleges feszültség
Névleges áram (Amper)
0,150A
Méretek
Négyzet - 60mm H. x 60mm M.
Feszültségtartomány
12 ~ 32VDC
Szélesség
20,00mm
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Légáramlás
18,0CFM (0,504m³/perc)
Lapát anyaga
Statikus nyomás
0,140inH2O (34,9Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C