OD6015-12MB
OD6015-12MB
OD6015-12MB
DigiKey raktári szám
1053-1231-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD6015-12MB
Leírás
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 60mm H. x 60mm M. Golyó 14,0CFM (0,392m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD6015-12MB modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
29.0dB
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 60mm H. x 60mm M.
Tömeg
0,079font (35,83g)
Szélesség
15,00mm
Névleges áram (Amper)
0,080A
Légáramlás
14,0CFM (0,392m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Statikus nyomás
0,120inH2O (29,9Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C