OD254AP-24HB
DigiKey raktári szám
1053-1193-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD254AP-24HB
Leírás
FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Kerek - 254mm átmérő Golyó 850,0CFM (23,80m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD254AP-24HB modellek
Kategória
Zaj
64.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
64 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Kerek - 254mm átmérő
Névleges áram (Amper)
2,65A
Szélesség
89,00mm
Feszültségtartomány
16 ~ 27VDC
Légáramlás
850,0CFM (23,80m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,830inH2O (206,7Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C