OD172SAP-24HBXC
DigiKey raktári szám
1053-1179-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD172SAP-24HBXC
Leírás
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 307,0CFM (8,60m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD172SAP-24HBXC modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
67.0dB
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Névleges áram (Amper)
2,3A
Szélesség
50,80mm
Feszültségtartomány
15 ~ 28VDC
Légáramlás
307,0CFM (8,60m³/perc)
Statikus nyomás
1,600inH2O (398,6Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C