OD172SAP-12HHB
DigiKey raktári szám
1053-1836-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD172SAP-12HHB
Leírás
FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 290,0CFM (8,12m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD172SAP-12HHB modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
56.0dB
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Névleges áram (Amper)
2,90A
Szélesség
51,00mm
Feszültségtartomány
8 ~ 14VDC
Légáramlás
290,0CFM (8,12m³/perc)
Statikus nyomás
0,930inH2O (231,7Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C