OD172AP-24HB
DigiKey raktári szám
1053-OD172AP-24HB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD172AP-24HB
Leírás
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Kerek - 172mm átmérő Golyó 230,0CFM (6,44m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
52,7dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
24 W
Csomagolás
Doboz
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Kerek - 172mm átmérő
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Szélesség
51,00mm
Névleges áram (Amper)
0,970A
Légáramlás
230,0CFM (6,44m³/perc)
Feszültségtartomány
20 ~ 26,4VDC
Statikus nyomás
0,780inH2O (194,3Pa)
Keret anyaga
alumínium
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
80000 óra / 35°C