OD1238-24HHB
DigiKey raktári szám
1053-1476-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1238-24HHB
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 154,0CFM (4,31m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
OD1238-24HHB modellek
Kategória
Zaj
52.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
14.4 W
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Névleges áram (Amper)
0,600A
Szélesség
38,00mm
Feszültségtartomány
12 ~ 28VDC
Légáramlás
154,0CFM (4,31m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Statikus nyomás
0,570inH2O (142,0Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C