OD1238-24HBXJ01A
DigiKey raktári szám
1053-1692-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1238-24HBXJ01A
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 250,0CFM (7,00m³/perc) 3 vezeték
EDA / CAD modellek
OD1238-24HBXJ01A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
42 W
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
3 vezeték
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,827font (375,12g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
1,75A
Légáramlás
250,0CFM (7,00m³/perc)
Feszültségtartomány
17 ~ 26,4VDC
Statikus nyomás
1,480inH2O (368,7Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C