OD1238-24HBXC
DigiKey raktári szám
1053-1158-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1238-24HBXC
Leírás
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 200,0CFM (5,60m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
OD1238-24HBXC modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
61.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
19 W
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Szélesség
38,50mm
Névleges áram (Amper)
0,980A
Légáramlás
200,0CFM (5,60m³/perc)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Statikus nyomás
0,640inH2O (159,4Pa)
Lapát anyaga
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C