OD1232-24LB
DigiKey raktári szám
1053-1635-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1232-24LB
Leírás
FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 93,0CFM (2,60m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD1232-24LB modellek
Kategória
Zaj
44.0dB
Gyrt.
RPM
Sorozat
Végződtetés
2 vezeték
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus, TUV
Névleges feszültség
Névleges áram (Amper)
0,220A
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Feszültségtartomány
12 ~ 27,8VDC
Szélesség
32,00mm
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Légáramlás
93,0CFM (2,60m³/perc)
Lapát anyaga
Statikus nyomás
0,270inH2O (67,3Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C