OD1225-48HBVXE
DigiKey raktári szám
1053-OD1225-48HBVXE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1225-48HBVXE
Leírás
DC FAN - 48V 120 X 120 X 25MM -
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 48VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 158,7CFM (4,49m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
57,3dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
14.4 W
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, UR
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,300A
Légáramlás
158,7CFM (4,49m³/perc)
Feszültségtartomány
28 ~ 52VDC
Statikus nyomás
0,490inH2O (122,1Pa)
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C