OD1225-48HBIP68
DigiKey raktári szám
1053-1872-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1225-48HBIP68
Leírás
FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 48VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 120,0CFM (3,36m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Teljesítmény (Watt)
4.5 W
Doboz
Védettség
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,090A
Feszültségtartomány
28 ~ 52VDC
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 35°C