OD1225-24HBIP69K
DigiKey raktári szám
1053-OD1225-24HBIP69K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1225-24HBIP69K
Leírás
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 120,0CFM (3,36m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
42.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
7.7 W
Aktív
Védettség
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,320A
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 35°C