OD1225-12HB
OD1225-12HB
OD1225-12HB
DigiKey raktári szám
1053-1123-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1225-12HB
Leírás
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 120,0CFM (3,36m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OD1225-12HB modellek
Kategória
Zaj
42.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
5.4 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,341font (154,67g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,450A
Légáramlás
120,0CFM (3,36m³/perc)
Feszültségtartomány
8 ~ 13,8VDC
Statikus nyomás
0,240inH2O (59,8Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C