OA80AP-11-1WB
OA80AP-11-1WB
Harsh Environment Fans
OA80AP-11-1WB
DigiKey raktári szám
1053-1080-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA80AP-11-1WB
Leírás
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 30,0CFM (0,840m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA80AP-11-1WB modellek
Kategória
Zaj
36.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
9,00W
Sorozat
RPM
3000ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Névleges áram (Amper)
0,120A
Szélesség
38,00mm
Feszültségtartomány
103 ~ 126VAC
Légáramlás
30,0CFM (0,840m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,220inH2O (54,8Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C