OA60AP-22-1WB
OA60AP-22-1WB
OA60AP-22-1WB
DigiKey raktári szám
1053-1077-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA60AP-22-1WB
Leírás
FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyzet - 60mm H. x 60mm M. Golyó 11,0CFM (0,308m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA60AP-22-1WB modellek
Kategória
Zaj
28.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
4,00W
Sorozat
RPM
3100ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 60mm H. x 60mm M.
Tömeg
0,325font (147,42g)
Szélesség
30,00mm
Feszültségtartomány
160 ~ 260VAC
Légáramlás
11,0CFM (0,308m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,110inH2O (27,4Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C