OA254AP-11-1WB
DigiKey raktári szám
1053-1067-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA254AP-11-1WB
Leírás
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Kerek - 254mm átmérő Golyó 547,0CFM (15,32m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
OA254AP-11-1WB modellek
Kategória
Zaj
55.0dB
Teljesítmény (Watt)
35,00W
Sorozat
RPM
1650ford./perc
Végződtetés
2 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Kerek - 254mm átmérő
Tömeg
4,2font (1,9kg)
Szélesség
89,00mm
Névleges áram (Amper)
0,290A
Légáramlás
547,0CFM (15,32m³/perc)
Feszültségtartomány
80 ~ 130VAC
Statikus nyomás
0,390inH2O (97,1Pa)
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Axiális
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C