OA254AP-11-1TBSF
DigiKey raktári szám
1053-1561-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA254AP-11-1TBSF
Leírás
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Kerek - 254mm átmérő Golyó 550,0CFM (15,40m³/perc) 2 csatlakozó
EDA / CAD modellek
OA254AP-11-1TBSF modellek
Kategória
Zaj
55.0dB
Teljesítmény (Watt)
33,00W
Sorozat
RPM
1650ford./perc
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 csatlakozó
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Kerek - 254mm átmérő
Tömeg
4,3font (2kg)
Szélesség
89,00mm
Névleges áram (Amper)
0,290A
Légáramlás
550,0CFM (15,40m³/perc)
Statikus nyomás
0,400inH2O (99,6Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C