OA254AN-22-1WBXC
DigiKey raktári szám
1053-1064-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA254AN-22-1WBXC
Leírás
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Kerek - 254mm átmérő Golyó 850,0CFM (23,80m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
69.0dB
Teljesítmény (Watt)
75,0W
Sorozat
RPM
2700 ford./perc
Végződtetés
2 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Névleges feszültség
230VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Méretek
Kerek - 254mm átmérő
Tömeg
5,4font (2,4kg)
Szélesség
89,00mm
Feszültségtartomány
160 ~ 260VAC
Légáramlás
850,0CFM (23,80m³/perc)
Statikus nyomás
0,780inH2O (194,3Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C