OA225AP-11-1TB1868
DigiKey raktári szám
1053-OA225AP-11-1TB1868-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA225AP-11-1TB1868
Leírás
FAN 115AC 225X240X80MM IP68 TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyzet - 225mm H. x 225mm M. Golyó 620,0CFM (17,36m³/perc) 2 csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA225AP-11-1TB1868 modellek
Kategória
Zaj
66.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
80,0W
Sorozat
RPM
3100ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Névleges feszültség
115VAC
Üzemi hőmérséklet
-22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Méretek
Négyzet - 225mm H. x 225mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Szélesség
80,00mm
Tömeg
4,8font (2,2kg)
Légáramlás
620,0CFM (17,36m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,740inH2O (184,3Pa)
Lapát anyaga
Acél
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
45000 óra / 55°C