OA180APL-11-1WB_view2
OA180APL-11-1WB
DigiKey raktári szám
1053-1053-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA180APL-11-1WB
Leírás
FAN AXIAL 180X65MM 115VAC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyzet - 180mm H. x 180mm M. Golyó 405,0CFM (11,34m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
OA180APL-11-1WB modellek
Kategória
Zaj
60.0dB
Teljesítmény (Watt)
70,0W
Sorozat
RPM
3300ford./perc
Végződtetés
2 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 180mm H. x 180mm M.
Szélesség
65,00mm
Feszültségtartomány
60 ~ 130VAC
Légáramlás
405,0CFM (11,34m³/perc)
Statikus nyomás
0,830inH2O (206,7Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C