OA180AP-11-1WB_view2
OA180AP-11-1WB_view3
OA180AP-11-1WB
DigiKey raktári szám
1053-1049-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA180AP-11-1WB
Leírás
FAN AXIAL 180X89MM 115VAC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyzet - 180mm H. x 180mm M. Golyó 409,0CFM (11,45m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA180AP-11-1WB modellek
Kategória
Zaj
62.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
70,0W
Sorozat
RPM
3175ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Méretek
Négyzet - 180mm H. x 180mm M.
Tömeg
4font (1,8kg)
Szélesség
89,00mm
Feszültségtartomány
100 ~ 120VAC
Légáramlás
409,0CFM (11,45m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,840inH2O (209,2Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C