OA172SAPL-22-1TBIP55
DigiKey raktári szám
1053-1500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA172SAPL-22-1TBIP55
Leírás
FAN AXIAL 172X38MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 228,0CFM (6,38m³/perc) 2 csatlakozó
EDA / CAD modellek
OA172SAPL-22-1TBIP55 modellek
Kategória
Zaj
58.0dB
Teljesítmény (Watt)
28,00W
Sorozat
RPM
3400ford./perc
Aktív
Védettség
IP55 - porvédett, vízálló
Névleges feszültség
230VAC
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Szélesség
38,50mm
Tömeg
1,6font (725,7g)
Légáramlás
228,0CFM (6,38m³/perc)
Feszültségtartomány
160 ~ 260VAC
Statikus nyomás
0,870 in H2O (216,7Pa)
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Axiális
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C