UJ4SC075018B7S
DigiKey raktári szám
5556-UJ4SC075018B7STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5556-UJ4SC075018B7SCT-ND - Vágott szalag (CT)
5556-UJ4SC075018B7SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UJ4SC075018B7S
Leírás
750V/18MOHM, N-OFF SIC STACK CAS
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 750 V 72A (Tc) 259W (Ta) Felületszerelt D2PAK-7
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
6V / 10mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
37.8 nC @ 15 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1414 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
259W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
750 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
D2PAK-7
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
12V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
23mohm / 50A, 12V