UESD3.3DT5G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 65 753
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 59 767
Adatlap
Texas Instruments
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-723
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
UESD3.3DT5G
DigiKey raktári szám
UESD3.3DT5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
UESD3.3DT5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
UESD3.3DT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UESD3.3DT5G
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM SOT723
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
UESD3.3DT5G modellek
Kategória
Hálózatvédelem
No
Gyrt.
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
80pF / 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Zener
Tokozás
SOT-723
Egyirányú csatornák
2
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
5V