SZNZ9F5V6ST5G
DigiKey raktári szám
SZNZ9F5V6ST5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZNZ9F5V6ST5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZNZ9F5V6ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZNZ9F5V6ST5G
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD923
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 250 mW Felületszerelt SOD-923
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZNZ9F5V6ST5G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. teljesítmény
250 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Gyártói tokozás
SOD-923
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2.5 V