SZMMSZ3V9T1G
DigiKey raktári szám
SZMMSZ3V9T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMMSZ3V9T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMMSZ3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMMSZ3V9T1G
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.9 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
EDA / CAD modellek
SZMMSZ3V9T1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V