SZMMBZ18VALT1G
DigiKey raktári szám
SZMMBZ18VALT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMMBZ18VALT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMMBZ18VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMMBZ18VALT1G
Leírás
DIODE ZENER ARRAY 18V SOT-23-3
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener diódatömb 1 pár közös anód 18 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZMMBZ18VALT1G modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 14.5 V
Gyártó
onsemi
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Konfiguráció
1 pár közös anód
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
18 V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
300 mW