SZMM5Z3V6T1G
DigiKey raktári szám
SZMM5Z3V6T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM5Z3V6T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM5Z3V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM5Z3V6T1G
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 500 mW ±5,6% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZMM5Z3V6T1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5,6%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V